Sme neštátna gynekologická ambulancia, ktorá poskytuje vysokú kvalitu v starostlivosti o ženy, podľa najnovších postupov na inovatívnych technológiách. Kvalitné služby sa snažíme poskytovať v čo najkratšom čase a podľa možnosti bez čakania. Náš personál je atestovaný a pravidelne školený  na používanie nových technológií.

Ambulancia je zameraná na primárnu a sekundárnu prevenciu preventabilných ochorení, vrátane očkovania. Čo všetko poskytujeme nájdete v službách.

Sme anglicky hovoriaca ambulancia, preto ošetrenie anglicky hovoriacich cudzincov nie je problém.

We are english speaking department therefore consultation or treatment of foreigners is not a problem.

MUDr. Denis Milly
MUDr. Denis Milly
gynekológ-pôrodník
Mgr. Zuzana Hubertová
Mgr. Zuzana Hubertová
zdravotná sestra
Mgr. Jana Hessová
Mgr. Jana Hessová
zdravotná sestra

Ako sa môžete u nás zaregistrovať

Ak je Vaša karta evidovaná ešte u iného gynekológa, je potrebné aby Vás vyradil z evidencie, resp. aby ste odstúpili od dohody, ktorú s ním máte podpísanú. Môžete sa kedykoľvek v ordinačných hodinách zastaviť v našej ambulancii ( netreba čakať v poradí ), aby sme si Vás zaregistrovali a dali Vám žiadosť o vyradenie, na základe ktorej Vás Váš predchádzajúci gynekológ vyradí z evidencie. Netreba k nemu chodiť osobne, stačí ak mu papierik pošlete poštou, on Vás na základe toho vyradí a Vašu dokumentáciu pošle k nám do ambulancie.

Vaše prvé vyšetrenie vykoná MUDr. Denis Milly. Je dobré ak sa k nemu objednáte online cez objednávkový systém.

Ďalšia možnosť je, že si tu priamo z našej stránky môžete túto žiadosť o vyradenie vytlačiť, pošlete ju priamo Vášmu gynekológovi a on Vašu dokumentáciu pošle k nám. Potom stačí tak o 2 týždne zavolať, či karta prišla a môžete sa objednať, alebo rovno prísť na vyšetrenie.

Aktuálne berieme nové pacientky, ale z dôvodu nadstavu neberieme nové tehotné pacientky ani EU poistencov.

Ambulancia: